Úspěchy studentů

Bobřík informatiky

18. 11. 2017 Kožíšková Markéta

Ve dnech 13. - 15. 11. 2017 se naše škola zúčastnila 10. ročníku celostátní informatické soutěže Bobřík informatiky. Soutěž probíhá online a otázky jsou z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti. Soutěžili jsme ve 3 kategoriích a naši studenti dosáhli v konkurenci desítek tisíc soutěžících významných úspěchů. Za vyučující IVT děkujeme za skvělou reprezentaci!!!

Výsledky:

Kategorie Kadet

Celkově se zúčastnilo 36 studentů, 34 z nich bylo úspěšnými řešiteli. Plného počtu 240 bodů dosáhlo a 1. místo obsadilo 5 žáků - Lukáš Bartoš a Karel Hynek z TA, Filip Kučera z KB, František Mošanský a Maxim Simon z KA. 2. místo s 228 body obsadili Michael Monček z KA a Vilém Zahradník z TB. Na 3. místě se umístil Vojtěch Niederle z TB s 225 body.

Kategorie Junior

Celkově se zúčastnilo 53 studentů, 27 z nich bylo úspěšnými řešiteli. Plného počtu 240 bodů dosáhli a 1. místo obsadili Tomáš Reichl z SA a Lukáš Veselý z QA. 2. místo s 208 body obsadil Martin Losinský z QA. Na 3. místě se umístili Jan Provazník z SA a Vítězslav Šimek z 1. C s 205 body.

Kategorie Senior

Celkově soutěžilo 11 studentů, 9 z nich bylo úspěšnými řešiteli. 1. místo Martin Miller z EB s 228 body, 2. místo Petr Martinek, také z EB a 3. místo Filip Král z EA. Všichni 3 studenti a Petr Suchan z EB postupují do krajského kola.

Všem děkujeme za účast, zapálení a těšíme se na další ročník.


Biologická olympiáda 2017

27. 6. 2017 Růžička Vít

Výsledky obvodního a krajského (pražského) kola Biologické olympiády ve školním roce 2016/17

Kategorie A

krajské (pražské) kolo:

23. místo: Victoria Matsakyanová (O.C)


Kategorie B

krajské (pražské) kolo:

19. místo: Daniela Šebková (S.A)


Kategorie C

obvodní kolo:

1. místo: Karolína Česneková (K.A)
2. místo: František Januška (T.A)
9. - 10. místo: Adéla Novotná (T.B)

krajské (pražské) kolo:

4. místo: Karolína Česneková (K.A), úspěšný řešitel
18. místo: František Januška (T.A), úspěšný řešitel

 

Kategorie D

obvodní kolo:

1. místo: Nela Šloufová (P.A)
5. místo: Zdena Morávková (P.B)
6. místo: Tereza Nencková (D.B)

krajské (pražské) kolo:

19. místo: Nela Šloufová (P.A), úspěšný řešitel

 

Všem studentům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.


Dějepisná olympiáda

28. 3. 2017 Fanta Martin

Výsledky krajského kola Dějepisné olympiády 2017

3. místo - Marie Štěpánová (KB)

8. místo - Julie Štěpánová (KB)

 

Děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k fantastickým výkonům.


Školní kolo Konverzační soutěže ve francouzštině

9. 3. 2017 Zittová Renata

 16. 2. 2017 se konalo školní kolo soutěže ve francouzské konverzaci.

Za vyšší gymnázium se na 1. místě umístila Hana Turnovská a 2. - 3. místo obsadily Kateřina Hřebíková a Elisabeth Krivenja.

(všechny EB)

 

Za nižší gymnázium zvítězil František Januška (TA)


Dějepisná olympiáda

2. 3. 2017 Fanta Martin

Výsledky obvodního kola Dějepisné olympiády 2017:

 
1. místo - Marie Štěpánová (KB)

2. místo - Julie Štěpánová (KB)

 

Gratulujeme k vynikajícímu výsledku!


Biologická olympiáda 2017

1. 3. 2017 Růžička Vít

Výsledky školního kola biologické olympiády ve školním roce 2016/17.


Kategorie A

 školní kolo:

1. místo: Victoria Matsakyanová (O.C) - 75 b.
2. místo: Jan Grünwald (O.B) - 70,5 b.
3. místo: Štěpán Vaško (E.A) - 59 b.

Kategorie B

školní kolo:

1. místo: Daniela Šebková (S.A) - 66,5 b.
2. místo: Lucie Holzbachová (Q.A) - 60,5 b.
3. místo: Zuzana Krejčová (Q.A) - 58,5 b.

Kategorie C

školní kolo:

1. místo: Karolína Česneková (K.A) - 82 b.
2. místo: František Januška (T.A) - 78,5 b.
3. místo: Adéla Novotná (T.B) - 48,5 b.

Kategorie D

školní kolo:

1. místo: Nela Šloufová (P.A) - 72,5 b.
2. místo: Zdena Morávková (P.B) - 68 b.
3. místo: Tereza Nencková (D.B) - 63,5 b.

 

 Všem studentům blahopřejeme, postupujícím přejeme úspěchy v dalších kolech.


Matematická olympiáda

19. 2. 2017 Málková Jana

1kolní kolo:


kategorie A: 1. Dan Raffl, OB

 

kategorie B: 1. Petr Martinek, SB

 

kategorie C: 1. Vetonika Jarrahová, QA

 

Studentům blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.

 

          


19. 2. 2017 Málková Jana

Česká lingvistická olympiáda – školní kolo:


1.      Veronika Jarrahová, QA                                                       

2.      Jiří Šáda                                                                                  

3.      Jakub Konvička  

      

Studentům blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.                                                              


Matematico

19. 2. 2017 Málková Jana

Školní kolo:
1. Jarrahová Veronika, QA                                                           
2. Štolfová Klára, SB                                                                      
3. Bartoš Lukáš, DA                                                                      
4. Šada Martin, DA                                                                           

 

Tým se umístil na 3. místě v krajském kole.


Studentům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.


Náboj junior

19. 2. 2017 Málková Jana

1. místo v mezinárodní soutěži z 645 týmů

Karolína Česneková, KA                                                              
Martin Losinský, KA                                                                    
David Martinek, KA                                                                     
Lukáš Veselý, KA       

                                                                   

8. místo na GV z 12 týmů
Šimon Chren, KB
Tomáš Procházka, KB
Pavel Rusňák, KB
Václav Svoboda, KB

 

Studentům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.


PišQworky

19. 2. 2017 Málková Jana

tým Milanovi Andílci

1. v oblastním kole, 5. – 8. místo v krajském kole

Dan Raffl, OB                                                                                

Jiří Jechumtál, OA                                                                         

Tomáš Olšan, OA                                                                          

Juraj Lieskovsky, OC                                                                    

Quan Vo Hong, OC  

                                                                      

tým EA Fighters

3. místo v oblastním kole

Ondřej Dunder, EA                                                                       

Marek Zelený, EA                                                                         

Martin Miller, EA                                                                          

Matěj König, EA                                                                            

Daniel Matoušek, EA            

 

Studentům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.                                                       


Matematická soutěž MASO

19. 2. 2017 Málková Jana

tým GV se umístil na 2. místě z 61 soutěžících týmů


Michal Beránek, TB                                                                      
Lukáš Veselý, KA                                                                          
Maxim Simon, TA                                                                         
Štěpán Nejtek, DA    

 

Studentům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

                                                                    


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>