Logo GVGymnázium, Praha 10
Voděradská 2
englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol

Individuální výuka

20. 3. 2011 Ciglerová Ludmila

Rozpis individuální výuky na týden od 21.3. do 25.3.2011

vyučující  předmět počet studentů  třída den čas učebna probírané téma 
Felcmanová Jana AJ 1 Q.A 23.3.(st) 7:10 A2 Conditionals-mixed
Heřmanová Eva ČJ 2 OA 23.3.(st) 14:50 ČJ1 Práce s básnickými texty
Heřmanová Eva ČJ 3 O.A 23.3.(st) 12:45 NJ3 Světové drama v 1.pol. 20. stol.
Fanta Martin D 4 4.ročník 25.3.(pá) 14:20 D Vrcholný středověk
Fanta Martin D 4 4.ročník 25.3.(pá) 15:10 D Poslední Přemyslovci
Ciglerová Ludmila F 5 4.ročník 21.3.(po) 14:45 M1 Skupenské přeměny
Ciglerová Ludmila F 4 4.ročník 23.3.(st) 12:40 M1 Obvod stejnosměrného proudu
Chottous Karel FK 1 4.ročník 21.3.(po) 10:50 FJ Integration-pour et contre
Chottous Karel FK 3 4.ročník 23.3.(st) 14:25 FJ Évenements contemporains
Souchová Marie M 6 Q.B 22.3.(út) 14:40 M2 Soustavy rovnic
Růžička Vít M 10 4.D 22.3.(út) 15:40 B1 Výroky, důkazy matematických vět.
Kačerová Hana M 2 1.C 21.3.(po) 13:45 M3 Kvadratická rovnice
Havlanová Michaela NJ 2 4.D 21.3.(po) 8:45 NJ3 Gesundheit - Zivilisationskrankheiten,
Kniehl Michael NJ 1 O.A 21.3.(po) 8:00 NJ3 Deutsche und Tschechen
Kniehl Michael NJ 3 O.A 23.3.(st) 13:35 NJ3 Wirtschaft
 Navarro Vincente ŠJ 4 Q.A 21.3.(po) 14:30 CH1 Konverzace
Jirušová Jana VV 6 4.ročník 24.3.(čt) 12:45 VV1 Románské umění
Humhalová Drahomíra ZSV 6 4.ročník 24.3.(čt) 15:15 ZSV1 Ideologie, politická a sociální filosofie

Bude-li se chtít individuální výuky zúčastnit student  vyššího gymnázia, který není ze třídy, ve které byla tato výuka dohodnuta, přihlásí  se mailem vyučujícímu,který výuku vede, nejpozději 24 hodin

před konáním výuky. Adresy všech vyučujících  gymnázia  jsou ve tvaru : prijmeni@gymvod.cz

Individuální výuka po absenci

vyučující  předmět počet studentů  třída den čas učebna probírané téma 
Hnyková Zuzana B 1 3.C 25.3.(pá) 13:35 BL Genetika člověka
Schovánek Michal F 3 2.C 22.3.(út) 7:10 F1 Částice s nábojem v mag. poli
Zvěřinová Vladimíra CH 5 S.B 25.3.(pá) 7:05 CH1 Termochemie - výpočty
Zvěřinová Vladimíra CH 7 Q.B 23.3.(st) 14:45 CH1  Výpočty -roztoky
Fišerová Jitka M 1 S.B 23.3.(st) 14:40 ZSV1 Goniometrické vzorce
Fišerová Jitka M 2 S.B 24.3.(čt) 12:45 kabinet Úpravy výrazů s goniometrickými funkcemi
Predescu Olga
NJ 3 O.B 24.3.(čt) 10:55 NJ3 Sprache der Massenmedien
Lebedová Zdeňka RJ 1 4.ročník 21.3.(po) 9:50 kabinet Příroda
Lebedová Zdeňka RJ 1 4.ročník 23.3.(st) 14:45 VV1 Nákupy, móda


englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol
OPPA, Praha, EU
Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies)