Logo GVGymnázium, Praha 10
Voděradská 2
englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol

Individuální výuka

1. 5. 2011 Ciglerová Ludmila

Rozpis individuální výuky na týden od2.5. do 6.5. 2011

vyučující  předmět počet studentů  třída den čas učebna probírané téma 
Felcmanová Jana AJ 1 Q..A 4.5.(st) 7:10 A2 Tenses
Hnyková Zuzana B 2 3.C 4.5.(st)   12:45 BL Kardiovaskulární systém
Heřmanová Eva ČJ 3 O.A 4.5.(st) 14:50 ČJ1 Česká literatura od 70.let 20.stol.
Heřmanová Eva ČJ 2 O.A 4.5.(st) 12:40 NJ3 Česká literatura od 50.let 20.stol.
Fanta Martin D 3 4.ročník 4.5.(st) 13:35 D Rudolfínská doba
Ciglerová Ludmila F 4 4.ročník 2.5.(po) 14:45 M1 Fyzika atomového obalu
Ciglerová Ludmila F 2 4.ročník 4.5.(st)   12:45 M1 Fyzika atomového jádra
Procházková Martina F 6 3.C 2.5.(po) 7:10 F2 Fotometrie
Schovánek Michal F 2 2.C 3.5.(út) 7:05 F1 Dynamika harmonického oscilátoru
Zvěřinová Vladimíra CH 6 E.A 4.5.(st) 7:05 CH1 Sacharidy
Zvěřinová Vladimíra CH 5 E.A 4.5.(st) 13:35 CH1 Názvosloví uhlovodíků
Procházková Martina M 4 O.A 2.5.(po) 14:30 F2 Odchylky a vzdálenosti na tělesech
Souchová Marie M 2 S.A 4.5.(st) 14:40 M2 Řezy těles
Souchová Marie M 4 Q.B 3.5.(út) 14:40 M2 Obsahy  a ovbody obrazců
Schovánek Michal M 3 E.A 2.5.(po) 7:00 F2 Počítání s komplexními čísly
Schovánek Michal M 3 E.A 6.5.(pá) 7:05 F2 G, tvar komplexního čísla, Moivrova věta
Predescu Olga NJ 5 O.A 2.5.(po) 8:00 NJ3 Internationale Festtage
Predescu Olga NJ 3 O.B 5.5.(čt) 8:55 NJ3 Hilfe, Caritas, Unterstützung der Kinder
Kniehl Michael NJ 1 O.A 2.5.(po) 8:00 kabinet Konjunktiv
Jirušová Jana VV 3 4.ročník 5.5.(čt) 12:45 VV1 Barokní umění
Humhalová Drahomíra ZSV 5 4.ročník 3.5.(út) 10:55 ZSV1 Filosofie 19.století. J.A.Komemský
Humhalová Drahomíra ZSV 5 4.ročník 3.5.(út) 11:50 ZSV1 Východní myšlení

Bude-li se chtít individuální výuky zúčastnit student  vyššího gymnázia, který není ze třídy, ve které byla tato výuka dohodnuta, přihlásí  se mailem vyučujícímu,

který výuku vede,nejpozději 24 hodin před konáním výuky. Adresy všech vyučujících  gymnázia  jsou ve tvaru : prijmeni@gymvod.cz

Individuální výka po absenci

vyučující  předmět počet studentů  třída den čas učebna probírané téma 
Růžička Vít B 7 E.A 4.5.(st) 14:35 BL Genetika
Hrdlička Michal D 4 4.ročník 3.5.(út) 13:00 D Rozpad východního bloku
Hrdlička Michal D 4 4.ročník 3.5.(út) 14:00 D Československo-70.léta
Hrdlička Michal D 4 4.ročník 3.5.(út) 14:00 D Československo- 80. a 90..léta
Hrdlička Michal D 3 4.ročník 5.5.(čt) 14:00 D Převraty 1989
Hrdlička Michal D 3 4.ročník 5.5.(čt) 15:00 D Rozpad SSSR
Hrdlička Michal D 3 4.ročník 5.5.(čt) 15:45 D Krize současného světa
Málková Jana IVT 4 4.ročník 5.5.(čt) 12:00 IVT3  Práce se soubory
Málková Jana M 1 O.C 5.5.(čt) 9:50 kabinet Trigonometrie
Málková Jana M 1 O.C 5.5.(čt) 12:45 kabinet Goniometrie
Jirušová Jana VV 3 4.ročník 5.5.(čt) 10:00 VV1 Konec baroka


englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol
OPPA, Praha, EU
Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies)