Logo GVGymnázium, Praha 10
Voděradská 2
englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol

Vzdělávací portál

Spuštění vzdělávacího portálu

Vzdělávací portál byl spuštěn současně se zahájením výuky volitelných předmětů, tj. 1. září 2009.

Portál slouží k podpoře a zvýšení efektivnosti ostatních aktivit realizovaných v projektu, zejména výuky volitelných předmětů.

Umožňuje interaktivní komunikaci mezi učiteli a žáky, konzultace, kladení dotazů, diskuzi. Učitelé mají možnost zveřejnit své výukové materiály a zadání úkolů pro žáky, žáci zde prezentují výsledky své práce a mohou přímo na portálu zpracovávat a publikovat zadané úkoly.

Každý předmět je na portálu zastoupen jedním kurzem. Lektorem a administrátorem tohoto kurzu je vyučující a do kurzu se přihlašují žáci příslušného volitelného předmětu. Portál je možné využít k podpoře výuky libovolného předmětu, je možné založit i kurz, který není vázán na jeden konkrétní předmět.

Většina výukových materiálů vzniklých v projektu OBZORY bude publikována na portálu v rámci jednotlivých kurzů, ostatní materiály projektu a informace jsou zde v příslušné sekci webových stránek školy.


englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol
OPPA, Praha, EU
Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies)