Prohlášení o přístupnosti - Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2

OPPA, Praha, EU

Prohlášení o přístupnosti

Webové stránky Gymnázia, Voděradská 900/2, Praha 10 splňují požadavky dle § 4 a 5 zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Webové stránky byly vytvořeny podle specifikace W3C HTML5 a naformátovány podle CSS3 – stránky a jejich vzhled jsou přizpůsobeny možnostem handicapovaných uživatelů.

Stávající podoba stránek vznikla úpravou dosavadních, modifikací generovaného kódu a přidáním další CSS vrstvy umožňující zobrazení na zařízeních s různou šířkou zobrazovače (mobilní telefony aj.) 

Skrze vlastní administrační rozhraní (CMS) stránek bylo zadáno od roku 2009 množství článků různými uživateli, může u nich docházet k drobným odchylkám validity kódu, není možné vše zpětně zvalidovat či strojově podchytit.

Prohlášení se týká pouze stránek www.gymvod.cz, nikoli dalších na jiných doménách třetího řádu gymvod.cz (interní informační systémy).

Informace prezentované v jiných formátech

Některé odkazy na tomto webu jsou dostupné v jiné než textové podobě. Tyto odkazy jsou označeny formátem souboru přímo v těle odkazu. Důvodem je velikost souborů, typografické možnosti, formuláře k vyplnění, další zpracování apod.

Může se jednat o tyto formáty:

Kontakt na správce obsahu webu

Gymnázium, Voděradská 900/2, Praha 10, 100 00 
e-mail: admin@gymvod cz
web: www.gymvod.cz

Kontakt na technického správce webu

Ondřej Kasan, administrátor IT
e-mail: admin@gymvod.cz

Postupy pro prosazování práva

V případě, že Vám nebyla poskytnuta odpověď nebo poskytnutá odpověď je neadekvátní či neuspokojivá v souvislosti s Vaší žádostí či oznámením ohledně přístupnosti internetových stránek nebo webové aplikace, kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva:

Ministerstvo vnitra odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3, Praha 4, 140 21
e-mail: pristupnost@mvcr.cz
web: www.mvcr.cz (externí odkaz)

Vypracování prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 20.9.2020 vlastním posouzením provedeného subjektem veřejného sektoru.


englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol
OPPA, Praha, EU