Logo GVGymnázium, Praha 10
Voděradská 2
englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol

Španělský jazyk ke stažení

Důležité informace před odjezdem na zájezd

27. 9. 2022 Hoššo Martin

V níže přiložených souborech najdete všechny důležité informace a formuláře k sobotnímu zájezdu do Španělska. Kromě dokumentů od CK Delfín travel přikládáme i formulář o zdravotním stavu, který je nutné podepsat zákonným zástupcem a odevzdat při nástupu do autobusu, a pravidla bezpečnosti a chování, se kterými se účastníci musí seznámit.

Pokyny_Severní Španělsko_1.10.-9.10.2022_GY Voděradská.pdf (501.8 kB)

Itinerář zájezdu GY Voděradská.pdf (221.16 kB)

karticka-cestovnih-pojsteni-vpisovaci-Uniqa.pdf (152.01 kB)

Prohlášení o zdravotním stavu účastníka zájezdu + pravidla.doc (72 kB)


Platba zájezdu do Španělska

9. 6. 2022 Hoššo Martin

Prosíme o uhrazení částky 14 790 Kč za zájezd do Španělska na školní účet 3673370237/0100 pod variabilním kódem žáka*, a to nejpozději do pátku 17. června 2022. Pro jednodušší identifikaci platby prosím zadejte do zprávy pro příjemce jméno studenta. V případě neuhrazení platby v termínu budeme rychle oslovovat současné náhradníky, abychom zájezd zaplatili včas.

Platba se týká pouze prvních padesáti účastníků (v tabulce), studenti se statusem náhradníka platbu NEPOSÍLAJÍ!

* Variabilní kód žáka má každý student přidělený a je mu sdělován každý rok v tzv. „Dopise rodičům“, případně ho mají v evidenci třídní vyučující. Prosíme nezaměnit s kódem pro školní jídelnu.

Děkujeme.


Pojistné podmínky pro cestovní pojištění Uniqa

6. 6. 2022 Hoššo Martin

Dokumenty k zájezdu do Španělska rozšiřujeme o Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění Uniqa.

Z tabulky tarifů pojištění se nás vzhledem k ceně zájezdu týká K7S15+, který také obsahuje pojištění stornovacích poplatků ve výši 80%. Podotýkáme, že to se ovšem vztahuje pouze na závažné důvody pro zrušení účasti, viz všeobecné podmínky Uniqa.

vseobecne-podminkyEU-53101E_VPP_CES_18.pdf (325.15 kB)


englishdeutschfrançaisпо-русскиespanol
OPPA, Praha, EU
Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies)