Úspěchy studentů

Biologická olympiáda 2018

3. 9. 2018 Růžička Vít

Výsledky obvodního a krajského (pražského) kola Biologické olympiády ve školním roce 2017/2018


Kategorie A

 krajské (pražské) kolo:

18. místo: Daniela Šebková (E.A)

Kategorie B

krajské (pražské) kolo:

15. místo: Marie Štěpánová (Q.B)

Kategorie C

obvodní kolo:

2. místo: František Januška (K.A)

8. místo: Julie Provazníková (T.A)

krajské (pražské) kolo:

13. místo: František Januška (K.A), úspěšný řešitel

Kategorie D

 obvodní kolo:

1. místo: Zdena Morávková (D.B)

2. místo: Nela Šloufová (D.A)

krajské (pražské) kolo:

21. místo: Nela Šloufová (D.A), úspěšný řešitel

30. místo: Zdena Morávková (D.B)

 

Všem studentům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.


Biologická olympiáda 2018

16. 3. 2018 Růžička Vít

Výsledky školního kola biologické olympiády ve školním roce 2017/18


Kategorie A

 školní kolo:

1. místo: Daniela Šebková (E.B) - 66,5 b.
2. místo: Anna Dvořáková (O.B) - 62 b.
3. místo: Štěpán Vaško (O.A) - 60,5 b.

Kategorie B

školní kolo:

1. místo: Marie Štěpánová (Q.B) - 72,5 b.
2. místo: Zuzana Krejčová (S.A) - 64,5 b.

3. - 4. místo: Lucie Holzbachová (S.A) - 58 b.
3. - 4. místo: Karel Hnilica (S.A) - 58 b.

Kategorie C

školní kolo:

1. místo: František Januška (K.A) - 75 b.
2. místo: Tereza Nencková (T.B) - 74 b.
3. místo: Julie Provazníková (T.A) - 70,5 b.

Kategorie D

školní kolo:

1. místo: Zdena Morávková (D.B) - 83 b.
2. místo: Nela Šloufová (D.A) - 78,5 b.
3. místo: Petr Nencka (P.A) - 78 b.

 

Děkujeme všem účastníkům, blahopřejeme vítězům a postupujícím přejeme úspěchy v dalších kolech.


Konverzační soutěž ve francouzštině

21. 2. 2018 Zittová Renata

V pondělí 19.2. 2018 proběhlo školní kolo Soutěže ve francouzské konverzaci pro nižšší gymnázium s následujícími výsledky:

 

1. Michaela Bučinská (TB)

2. Andrea Vaňková (KA)

3. František Januška (KA)

 

Gratulujeme !!!


Bobřík IVT - krajské kolo

4. 2. 2018 Kožíšková Markéta

Dne 1. února se na gymnáziu Christiana Dopplera uskutečnilo  X. krajské kolo soutěže Bobřík IVT. Náš student Petr Martinek z EB se umístil na krásném 2. místě, v celostátním pořadí se umístil jako 4. Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!


Německá olympiáda

22. 1. 2018 Zittová Renata

Umístění ve školním kole:

 

Nižší gymnázium  14. 12. 2017 - 1. Eliška Huclová

                                                2. Barbora Jarolímová

                                                3. Matěj Novák

 

Vyšší gymnázium - 11. 1. 2018    1. - 2. Andrea Křešťáková, Michaela Trčková

                                                3. Daniela Klézlová

 

 

Umístění v obvodním kole:

 

    18. 1. 2018                           2. místo Eliška  Huclová

    19. 1. 2018                           1. misto Michaela Trčková


Bobřík informatiky

18. 11. 2017 Kožíšková Markéta

Ve dnech 13. - 15. 11. 2017 se naše škola zúčastnila 10. ročníku celostátní informatické soutěže Bobřík informatiky. Soutěž probíhá online a otázky jsou z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti. Soutěžili jsme ve 3 kategoriích a naši studenti dosáhli v konkurenci desítek tisíc soutěžících významných úspěchů. Za vyučující IVT děkujeme za skvělou reprezentaci!!!

Výsledky:

Kategorie Kadet

Celkově se zúčastnilo 36 studentů, 34 z nich bylo úspěšnými řešiteli. Plného počtu 240 bodů dosáhlo a 1. místo obsadilo 5 žáků - Lukáš Bartoš a Karel Hynek z TA, Filip Kučera z KB, František Mošanský a Maxim Simon z KA. 2. místo s 228 body obsadili Michael Monček z KA a Vilém Zahradník z TB. Na 3. místě se umístil Vojtěch Niederle z TB s 225 body.

Kategorie Junior

Celkově se zúčastnilo 53 studentů, 27 z nich bylo úspěšnými řešiteli. Plného počtu 240 bodů dosáhli a 1. místo obsadili Tomáš Reichl z SA a Lukáš Veselý z QA. 2. místo s 208 body obsadil Martin Losinský z QA. Na 3. místě se umístili Jan Provazník z SA a Vítězslav Šimek z 1. C s 205 body.

Kategorie Senior

Celkově soutěžilo 11 studentů, 9 z nich bylo úspěšnými řešiteli. 1. místo Martin Miller z EB s 228 body, 2. místo Petr Martinek, také z EB a 3. místo Filip Král z EA. Všichni 3 studenti a Petr Suchan z EB postupují do krajského kola.

Všem děkujeme za účast, zapálení a těšíme se na další ročník.


Biologická olympiáda 2017

27. 6. 2017 Růžička Vít

Výsledky obvodního a krajského (pražského) kola Biologické olympiády ve školním roce 2016/17

Kategorie A

krajské (pražské) kolo:

23. místo: Victoria Matsakyanová (O.C)


Kategorie B

krajské (pražské) kolo:

19. místo: Daniela Šebková (S.A)


Kategorie C

obvodní kolo:

1. místo: Karolína Česneková (K.A)
2. místo: František Januška (T.A)
9. - 10. místo: Adéla Novotná (T.B)

krajské (pražské) kolo:

4. místo: Karolína Česneková (K.A), úspěšný řešitel
18. místo: František Januška (T.A), úspěšný řešitel

 

Kategorie D

obvodní kolo:

1. místo: Nela Šloufová (P.A)
5. místo: Zdena Morávková (P.B)
6. místo: Tereza Nencková (D.B)

krajské (pražské) kolo:

19. místo: Nela Šloufová (P.A), úspěšný řešitel

 

Všem studentům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.


Dějepisná olympiáda

28. 3. 2017 Fanta Martin

Výsledky krajského kola Dějepisné olympiády 2017

3. místo - Marie Štěpánová (KB)

8. místo - Julie Štěpánová (KB)

 

Děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k fantastickým výkonům.


Školní kolo Konverzační soutěže ve francouzštině

9. 3. 2017 Zittová Renata

 16. 2. 2017 se konalo školní kolo soutěže ve francouzské konverzaci.

Za vyšší gymnázium se na 1. místě umístila Hana Turnovská a 2. - 3. místo obsadily Kateřina Hřebíková a Elisabeth Krivenja.

(všechny EB)

 

Za nižší gymnázium zvítězil František Januška (TA)


Dějepisná olympiáda

2. 3. 2017 Fanta Martin

Výsledky obvodního kola Dějepisné olympiády 2017:

 
1. místo - Marie Štěpánová (KB)

2. místo - Julie Štěpánová (KB)

 

Gratulujeme k vynikajícímu výsledku!


Biologická olympiáda 2017

1. 3. 2017 Růžička Vít

Výsledky školního kola biologické olympiády ve školním roce 2016/17.


Kategorie A

 školní kolo:

1. místo: Victoria Matsakyanová (O.C) - 75 b.
2. místo: Jan Grünwald (O.B) - 70,5 b.
3. místo: Štěpán Vaško (E.A) - 59 b.

Kategorie B

školní kolo:

1. místo: Daniela Šebková (S.A) - 66,5 b.
2. místo: Lucie Holzbachová (Q.A) - 60,5 b.
3. místo: Zuzana Krejčová (Q.A) - 58,5 b.

Kategorie C

školní kolo:

1. místo: Karolína Česneková (K.A) - 82 b.
2. místo: František Januška (T.A) - 78,5 b.
3. místo: Adéla Novotná (T.B) - 48,5 b.

Kategorie D

školní kolo:

1. místo: Nela Šloufová (P.A) - 72,5 b.
2. místo: Zdena Morávková (P.B) - 68 b.
3. místo: Tereza Nencková (D.B) - 63,5 b.

 

 Všem studentům blahopřejeme, postupujícím přejeme úspěchy v dalších kolech.


Matematická olympiáda

19. 2. 2017 Málková Jana

1kolní kolo:


kategorie A: 1. Dan Raffl, OB

 

kategorie B: 1. Petr Martinek, SB

 

kategorie C: 1. Vetonika Jarrahová, QA

 

Studentům blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.

 

          


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>